kirakolay.png
 
 
logo_rahat_tasin_colored.png
armut-logo-color.png
 
 


Rahat Taşın, Armut.com'un nakliye alanındaki 7 yıllık tecrübesini arkasına alan; güvenli evden eve nakliye hizmeti sunan bir girişim

Armut.com ise Türkiye’nin her yerinde müşteri memnuniyeti garantili saatlik ev temizliği hizmeti sunuyor

Finansbank Kira Kolay, kullanıcılarına özel Rahat Taşın’da %5 indirim, Armut’ta 1 saat hediye ev temizliği sağlıyor. Bu fırsatı müşterilerinize sunmak için telefonda aşağıdaki metni kullanmanızı ve bilgilerini bize iletmenizi tavsiye ediyoruz:

Siz Kira Kolay kullanıcılarımıza özel, Armut.com temizlik ve Rahat Taşın nakliye hizmetleri indirimli ve müşteri memnuniyeti garantili. Dilerseniz isim ve telefonunuzu paylaşarak 30 dakika içerisinde hizmet temsilcisinin sizi aramasını sağlayabilirim.

( bilgilerini paylaşmak istemezse .. )

Eğer daha detaylı inceleyip talebinizi kendiniz oluşturmak isterseniz taşınma için rahatatsin.com temizlik için armut.com’u ziyaret edebilirsiniz. İndirimden yararlanmak için talebinizi oluştururken detaylar kısmına RTKOLAY18 kodunu girerek ev temizliğinde 1 saat hediye, nakliyede %5 indirimden faydalanabilirsiniz.

 

FİNANSBANK Kira Kolay - İletişim Formu

Cep telefonu numarası *
Cep telefonu numarası
Hangi konuda ulaşmalıyız?
Birden fazla seçebilirsin
Iletisim onayi *
 

NAKLİYE VE TEMİZLİK Hizmet PAKETLERİNİN ORTALAMA FİYATLARI

oda-07.png

1+1 taşınma  
7 saat temizlik

895 TL

oda-08.png

2+1 taşınma
8 saat temizlik

1045 TL
 

oda-09.png

3+1 taşınma
9 saat temizlik

1295 TL


Belirtilen tutarlar 15 km içerisindeki 3 kat altı şehiriçi taşınmalar ve belirlenen temizlik saatleri için geçerlidir. İhtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilir.

 

Soruların mı var? Bize ulaş

 
call icon.png

0850 433 77 44

 
 
whatsapp icon.png

0536 267 64 75