Rezervasyon Onayı sonrasında taşınacak eşyalar listesine ya da istenen servislere yapılan eklemeler aşağıdaki ücret listesine tabidir. Bu ek hizmetleri yerine getirme kararı Rahat Taşın’a aittir. 

 
 
 

 

Eğer yukarıdaki eşya / servislerden biri isteniyorsa, her taşıma ve isteğe göre son ücret tekrar belirlenir.  Eğer ev sahibi ek ücreti onaylıyorsa kredi kartından yeni ön provizyon alınır.  Ev sahibi ek ücrete onay vermezse, taşınma orjinal liste ile devam eder ya da ev sahibi rezervasyonunu iptal edebilir.  Rezervasyonun iptali halinde, rezervasyon iptal kuralları geçerli olacaktır.

Ek ücret tablosu dışında kalan aşağıdaki hizmetler ve iş kriterlerindeki değişiklikler için, Rahat Taşın makul fiyat artışları ile hizmet bedelini değiştirme hakkını saklı tutar:

  • Belirtilen eski ve yeni ev adresleri dışında ek bir lokasyona uğrayarak eşya alma / bırakma
  • Detaylarda belirtilmemiş normal boyutlar dışındaki mobilyalar (3m’den uzun kütüphane ve gardoplar, 1.5 metreden uzun masalar, cibinlikli yatak vb)
  • Anlaşılan iş kriterlerindeki değişiklikler (kullanılabileceği belirtilen bina asansörünün taşınma günü hizmet dışı olması, eşyaların istenen paketleme türüne uygun olarak kolilenmemesi vb)